sobota, 31 maja 2014

Luna powraca do blogsfery!


   Witajcie Moi Drodzy! :) Ale się za wami stęskniłam. Już od jakiegoś czasu planowałam ,,wrócić" (mimo iż tak naprawdę nigdy nie zniknęłam) do blogsfery, ale nie wiedziałam jak mam to zrobić... Właściwie to nadal nie wiem co mam napisać... zacznę może od tego, że jest mi bardzo przykro z powodu mojej tak długiej nieobecności :(  ostatnio dosyć często brakowało mi czasu. Nauczyciele co chwila zasypywali mnie sprawdzianami i kartkówkami. Na szczęście wakacje są coraz bliżej więc odetchnę trochę od szkoły ;)
    Chciałabym bardzo podziękować wszystkim tym którzy zaglądali na mojego bloga podczas mojej nieobecności i mimo, że nic nowego się tu nie pojawiało codziennie miałam chociaż po kilka odwiedzin. Dziękuję wam! Mam nadzieję, że nadal będziecie mnie odwiedzać.  :*
 

  Od połowy czerwca powinnam się tu pojawiać coraz częściej.
W czasie, gdy mnie tu nie było podgoniłam trochę moje zaległości czytelnicze. Zakupiłam trochę książek i ... zaczęłam oglądać Pretty Little Liars :) Powiem Wam że obejrzałam już całe trzy sezony, obecnie biorę się za czwarty ;) Serial jest genialny!!! :D
   W niedługim czasie postaram się opublikować jakąś recenzję i stosik ;) a już lada chwila dodam post z zapowiedziami czerwcowymi. 
 Do zobaczenia w krótce!

 


1 komentarz:

  1. No w końcu powrót! :P
    Również startuję ponownie z tym serialikiem - od tego tygodnia zaczął się sezon 5 i już się niecierpliwię, bo chcę wiedzieć kim jest A. :P Ale w 4 sezonie będzie trochę niespodzianek, no i Pan nauczyciel zrobi się niepokojący, także uwaga. ;) Ostatni odcinek 4 sezonu jest zaskakujący, więc oglądaj, oglądaj, bo warto. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz. Niby pare słów a radość ogromna, gdy je czytam ;)